Leshoj banesen me qira ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Eshrefi 20 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Bregun e Diellit.Banesa gjendet afer postes eshte e renovuar,dhe e mobiluar.Banesa ka nje dhome,gjumi dhe kuzhinen,ngrohje qendrore nga Termokos.Qmimi 200 euro.

tel"044626242
O49789377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim