Leshoj banesen me qira ne Dardani

Shitet nga: Leon 14 Tet 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe
Ballkon
Numri : +377 45 27 92 34 . Cmimi 320€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim