Leshoj banesen me qira ne Preishtine

Shitet nga: Arton 07 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë

Leshoj banesen me qira ne lagjen Bregu i Diellit (afer qenderes tregtare)banesa gjendet ne katin e dyte dhe

ka kete renditje ,dy dhoma gjumi ,sallon me kuzhine ndaras dhe teras te madhe .Banesa eshte e mobiluar


Te interesuarit le te lajmerohen ne nr.tel.045 444429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim