Leshoj banesen me qira ne Prishtine bregu i djel..

Shitet nga: teuta 13 Pri 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne bregun e diellit afer qendres tregtrare ,banesa ka 60 metra dhe ka kete renditje dy dhoma gjumi ,sallon me kuzhine ndaras banjo koridor dhe teras te madhe .
Eshte komplet e mobiluar,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim