Leshoj banesen me qira ne lagjen Arberia perball..

Shitet nga: unknown user 07 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në lagjen Arberia (ish-Dragodan), ne Kompleksin Tregtia pranë Komunes se re te Prishtines perball market MAXI, ne katin e 4.

Çmimi 250 Euro për muaj. Banesa është komplet e mobiluar. Për më shumë info kontaktoni në numrat: 049/410-198 dhe 044/175-738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim