Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana

Shitet nga: valon 15 Krr 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen ulpiana . Ka dhomen bashke me kuzhine, koridorin dhe banjon. Eshte garsonjere dhe gjendet afer fontanes, perball hollivudit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim