Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana

Shitet nga: unknown user 10 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira . Banesa gjendet në lagjen Ulpiana, pranë restorant Simfonisë.

Çmimi 250 Euro për muaj. Banesa është e mobiluar. Për më shumë info kontaktoni në numrat: 049/410-198 dhe 044/175-738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim