Leshoj banesen me qira ne lagjen dregu i diellit

Shitet nga: Artan 17 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen bregu i diellit IIrruga Mehmet Gradica (afer qendres tregtare )banesa ka dy dhoma gjumi , sallon me kuzhine ndaras dhe teras te madhe
Te interesuarit le te lajmerohen ne nr tel 045 444429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim