Leshoj banesen me qira ne lagjen e Muhaxherve ne..

Shitet nga: Eroll 10 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen e Muhaxherve ne Prishtine
Banesa ka :
a) Dhome te dites me kuzhine
b ) Dy dhoma gjumi
c ) Banjo
d ) Ballkon dhe nje koridor te madh qe mund te shfrytezohet
Banesa eshte e mobiluar .
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin :
045/666-280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim