Leshoj banesen me qira ne lagjen kasallar ne pri..

Shitet nga: gezim 12 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Prishtine, banesa gjendet ne lagjen kasallaret ne katin e peste dhe ka 35 m2. Banesa eshte e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet teknike te nevojshme. Per informata me te hollsishme mund te na kontaktoni ne nr. e tel. 044 154 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim