Leshoj banesen me qira ne laxhen Mati 1

Shitet nga: Bekim Halimi 03 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne laxhen mati 1 e posandertuar
Banesa ka :
Sallon + kuzhine,1 ballkon
2 Dhoma gjumi
1 banjo + 1 vc,vlen te tregohet qe ndertesa posedon shkall emergjente si dhe rezervuar te ujit
Banesa ka : 84 m²
Na kontaktoni ne numrin :
044 26 27 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim