Leshoj banesen me qira ne prishtine

Shitet nga: Albrim 15 Dhj 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira me prishtine ne lagje te spitalit
Banesa posedon sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi shpajz koridor banjo ballkon
Eshte me nxemje qendrore
Ujin rrymen dhe nxemjen I paguajme ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim