Leshoj banesen me qira

Shitet nga: Artan 19 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjeni bregu i diellit afer qendres tregtare, banesa ka kete renditje dy dhoma gjumi,sallon ,kuzhine te ndare, banjo koridor dhe terase te madhe.
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe eshte komplet e mobiluar.
Te interesuarit le te lajmerohen ne nr. tel 045 444429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim