Leshoj banesen me qira

Shitet nga: Arton Kuqi 31 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen bregu i diellit afer qendres tregtare , banes a ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhine ndaras , banjo koridor dhe teras te madhe,
Banesa eshte komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim