Leshoj banesen me qira

Shitet nga: Leon 26 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne dardani . Posedon
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon
Cmimi 320 , numri 044452297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim