Leshoj banesen me qirra ne Dardani

Shitet nga: Agim 07 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne gjendje te rregullt dhe e mobiluar ku ka 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhin, ballkoni(me pamje te shkelqyer),korridori dhe 1 banjo.
Banesa gjendet ne Dardani afer Postes PTK ne katin e 8(lifti punon)
Preferoj familjar
Cmimi 280euro ne muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim