Leshoj banesen ne lagjen a spitalit m'rapa EULEXIT

Shitet nga: Altin 21 Nën 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj 2 dhoma me qira ne lagjen a spitalit m'rapa EULEXIT. Banesa eshte ne kuader te shtepis me hyrje te veqant dhe ka nje sallon,1 dhom gjumi,kuzhin,banjo dhe oborr.Eshte ne katin perdhes. E lire nga 15 qershori.

Qmimi i diskutueshem
Per me shum informata kontaktoni:
049249549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim