Leshoj banesen/zyren me qera, Sheshi "Nena Terez..

Shitet nga: Blend 19 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen/zyren me qera, ne qender te Prishtines, Sheshi „Nena Tereze“Lokacioni eshte shume atraktiv
-42 m2, Kati përdhese
-2 dhoma, korridor dhe banjo


infrastruktura e brendshme teresisht e renovuar dhe e pershtatur per veprimtari te ndryshme ( Zyre, Avokature, noter, ordinance private etj. )


çmimi me marreveshje
Per informata :
044 830 988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim