Leshoj dhoma me qera per student punetor etj.

Shitet nga: Nazife 12 Nën 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qera per student, puntor, po ashtu jane te pershtatshme per zyre per klasa etj. Jane 4 dhoma, 2 me nga 2 shtreter dhe 2 me nga 3 shtreter . Uji eshte 24 ore i siguruar, nxemje qendrore, pa lageshti.
Adresa: Bregu i diellit , te Radio Kosova e Lire ,afer Universitetit ILIRIA.
Çmimi eshte i volitshem..

Me te gjitha shpenzimet e pronarit!!!!

Tel. 044144922 ; 049507383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim