Leshoj dhoma per studente, te Universitetit ILIR..

Shitet nga: Fatmire 08 Pri 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohen dy dhoma per studente (femra) ose familjare ne lagjen Bregu i Diellit, Prishtine.

Afer Universitetit ILIRIA,


Kushtet shum te mira: wireles free, banjo, kuzhin, ngrohje qendrore dhe 4 shtreter.


Per informata lajmerohuni ne telefon 049631401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim