Leshoj garsonjeren ne ulpiane me qira.

Shitet nga: Gazi 20 Qer 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonjeren te mobiluar dhe sapo renovuar ne ulpian me qira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim