Leshoj garsonjerk me qera afer AAK-se ne Ulpian

Shitet nga: Arianit 08 Qer 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Prishtinë
Garsonjerka gjendet afer Super viva ne Ulpian.Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.Per me shum informata kontaktoni ne nr .045849072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim