Leshoj garsonjerk me qera ne ulpain afer AAKA

Shitet nga: arianit 29 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Prishtinë
Garsonjerka eshte ne gjendje te rregullt , e mobiluar dhe e gatshme per banim.Per me shum informata kontaktoni ne nr. 045-849-072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim