Leshoj garsonjerk me qera ne ulpian afer AAK-se

Shitet nga: Arianit 27 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 15 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Garsonjera gjendet afer Super Viva e Ulpian.Eshte njedhomshe e mobiluar dhe e gatshme per banim.Cmimi i volitshem.Per me shum informata kontaktoni ne nr.045849072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim