Leshoj garsonjerke me qera ne Ulpian afer AAK-se

Shitet nga: Arianit 16 Qer 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Prishtinë
Garsonjerka gjendet mbas Super Viva ne Ulpian.Eshte ne gjendje te rregullt,e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim