Leshoj gasonjere me qira

Shitet nga: alban 06 Pri 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj gasonjere ne qira ne lagjen Ulpiana 25 metra cmimi 160 euro
Si dhe gasonjere te qendra tregtare ne bregun e diellit 20 metra cmimi 150 euro
te renovuara dhe mobilura komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim