Leshoj katin e shtepis me qera ne Prishtine

Shitet nga: Faton 20 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
4 dhoma! Kuzhine sallon banjo dhome gjumi koridor te paisura me mobilje dhe nxemje qendrore! Gjendet ne lagjen velania rruga e ibrahim rugovesz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim