Leshoj me Qira

Shitet nga: Altin 19 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira dhome, koridor, banjo, kuzhine per pregaditje.Ka hyrje te veqant dhe eshte e pajisur.Shtepia gjendet ne lagjen e spitalit prapa Eulex-it.

Per me shum info kontaktioni 049 249 549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim