Leshoj me Qira

Shitet nga: Alban 02 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira nje dhome, kuzhine per pergaditje dhe banjo. Eshte plotsisht e mobiluar, me hyrje te veqant. Shtepia gjendet ne Lgj, e Spitalit afer Eulexit.

INFO: 049-249-549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim