Leshoj me qera banesa ne Breg te Diellit te pos..

Shitet nga: Bleard Loshaj 27 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen ne Breg te Diellit te posta e vogel(banesat e kuqe)
banesa eshte ne katin e dyte dhe ka kete renditje:
koridorin
banjon
kuzhinen ne trepezari
dhomen e dites me ballkon
Banesa eshte e mobilume dhe e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim