Leshoj me qera banesen ne Arberi ( Dragodan ) ..

Shitet nga: Atdhe Beqiri 14 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen teresisht te mobiluar ne lagjen Arberia. Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka nje dhome gjumi nje dhome ndenje me kuzhine te hapur, banjo, koridor,ballkon dhe depo per gjera te ndryshme.Banesa posedon nxemje qendrore, klimen,Tv LCD kabllovik etj. Banesa eshte e gatshme per qira menjehere dhe te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne kete numer te telefonit 049 221348 dhe 044 221348 Atdheu! Cmimi I diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim