Leshoj me qera banesen e renovuar per zyre,ordin..

Shitet nga: Beni 10 Mar 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa(komplet e renovuar) qe gjendet ne Ulpianë rr.Zija Shemsiu,H.2,kati 1,nr.5,pra pallati ne mes te qerdhes shtetrore(prapa Hotel Baci-t) dhe restorantit "Univers" ( ish Mozartit).Perbehet nga dy dhoma,shpajzi dhe banjo ,40 m2.Dhoma 1 ka 3 kauqa dhe nje orman te madh per rroba,ndersa dhoma 2 ka 2 kauqa dhe kuzhinen e kompletuar ne nje kend.
MUND TE SHFRYTEZOHET DHE SHUME E PERSHTATSHME EDHE PER ZYRE, ORDINANCE MJEKSOR apo CALL CENTER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim