Leshoj me qera banesen ne breg diellit te banes..

Shitet nga: Besar 13 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne breg diellit te baneasat e bardha banesa osht e mobiluar ka sallon dhe kuzhin ndaras, salloni perdoret edhe si dhom e fjetjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim