Leshoj me qera banesen ne dardani rruga bill kli..

Shitet nga: rrustem ejupi 17 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer semaforave edhte me nje dhom me kuzhin si dhe nje dhom gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim