Leshoj me qera banesen ne dardani rruga bill kli..

Shitet nga: rrustem ejupi 24 Mar 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer semaforave ka nje dhom me kuzhin dhe nje dhom gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim