Leshoj me qera banesen te Pallati i Rinise, te T..

Shitet nga: Fadil Retkoceri 09 Shk 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Pershendetje,

E leshoj me qera banesen te Pallati i Rinise.

-Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te mire.
-Ndertesa ka lift.
-Parkingun e keni te sigurte per nje veture.
-Banesa ka nje sallon te madh
-Nje dhome te madhe gjumi
-Nje dhome me te vogel gjumi
-Ballkonin
-Kuzhina dhe korridori
-Banjo

Per me shume me kontaktoni ne nr 044 175 166

Me respekt,
Fadili
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim