Leshoj me qera banesen

Shitet nga: Joni 06 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila ndodhet ne rrugen Prishtine-F.Kosove afer Interexit.Banesa posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes,banjon,koridorin dhe terasen.Gjendet ne katin e VI (lifti punon).Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim