Leshoj me qera dhe Shes Banesat 95 m2, Mati 1, L..

Shitet nga: Jepë me qera dhe shes banesa 13 Shk 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 1:

Leshoj me qera banesen 95 m2, kati 1, adresa Mati 1, kompleksi Labi Invest, banesa ka 2 dhoma gjumi sallon, kuzhine banjo, wc, shpajz dhe dy teraca, kjo banese ka edhe garazhe.

Banesa 2:

Leshoj me qera ose shes banesen 95 m2, kati 6, adresa Mati 1, kompleksi Labi Invest, banesa ka 2 dhoma gjumi sallon, kuzhine banjo, wc, shpajz dhe dy teraca.

Dy banesat jane te pa mobiluara.

Qmimet me marrveshje.

Kontakti: 044 / 049 239 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim