Leshoj me qera shtepine ne lagjen Lec Gradica (i..

Shitet nga: ismeti 18 Pri 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
3 dhoma kuzhin banjo koridor dhe 2 ballkona banesa esht e mobiluar dhe gjindet ne katin e par mbi garazh.gjindet ne rrugen Lez Gradica Prishtin Ish tok bashqe Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim