Leshoj me qera

Shitet nga: Astrit 20 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Bregu i Diellit (mbrapa postes se vogel). Banesa ka 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhin dhe banjo. Banesa eshte pershtasheme per familjar sepse e ka qerdhen dhe shkollen after.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim