Leshoj me qira banese dydhomese ne lagj. Kalabri..

Shitet nga: Driton 07 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen dydhomeshe, qe gjendet ne Kompleksin EXDC-2, kati i 7-të, ne lagjen Kalabria ne Prishtine (perballe UBT-së, apo ngjitur me ish-objektin e FSK-se, tani Doganat e Kosoves).

Banesa posedon dhomen e dites, dhomen e gjumit, banjon, kuzhinen me tryezari, korridorin e gjate dhe ballkonin.
Eshte teresisht e mobiluar dhe posedon te gjitha elementet e kuzhines (shporet, enelarese, frigorifer), LED TV, kabllovik dhe internet, rrobalarese, ormane, dhomen e fjetjes, krevatin L ne dhomen e dites qe shtrihet, tavoline me 4 karrige ne tryezari, dere te hyrjes te blinduar dhe roleta te jashtme ne te gjitha dritaret. Banesa ka ngrohje qendrore me TERMOKOS.

Banesa eshte e sapomobiluar dhe nuk ka patur banore me heret.

Kompleksi banesor EXDC-2 eshte njeri nga komplekset me te bukura dhe me kualitative ne Prishtine. Ne secilin kat, banesat kane korridorin qe mbyllet me dere te vecante. Ashensori eshte funksional, pastertia dhe siguria jane ne nivelin me te larte.


Kontakti: 044 178 150 apo 044 219 379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim