Leshoj me qira banese te parku koplet e mobiluar

Shitet nga: valon 02 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen 2 dhomshe te parku i qytetit n'rrug kryesore te restorant ENEA. Banesa posedon sallon,kuzhin,dhomen e gjumit,ballkon,korridor,banjo, banesa eshte n'katin e 2 dhe banesa ka pamje nga parku nje pamje piktoreske, banesa eshte komplet e mobiluar ka dhe nxemje qendrore!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim