Leshoj me qira banesen 2-dhomeshe ne perdhese, l..

Shitet nga: Blerim 22 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen 68 m2, komplet te mobiluar ne lagjen Mati 1 (banesat e FITORES)ne Prishtine. Banesa eshte ne perdhese dhe eshte ndertim I ri. Vlen vetem per familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim