Leshoj me qira banesen afer EULEX,ne kompleksin ..

Shitet nga: Emir 14 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen dydhomeshe me siperfaqe prej 67 m2. Eshte ndertim i ri dhe gjendet ne kompleksin banesor ROYAL, perballe EULEX ne hyrje te lagjes se Spitalit (te rrethrrotullimi).

Banesa gjendet ne katin e pare. Eshte teresisht e mobiluar dhe shume moderne. Posedon sallonin, dhomen e gjumit, kuzhinen e ndare nga dhoma, banjon me vaske dhe nje ballkon. Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elementet, si dhe rrobalarese.

Ka uje gjate 24 oreve, si dhe ngrohje qendrore nga TERMOKOS. Banesa ka izolim te jashtezakonshem dhe eshte e ngrohte gjate dimrit, kurse e fresket gjate veres.

Banesa eshte e lire nga data 1 mars 2015.

Kontakti (person privat): 044 638 638 (edhe Viber) dhe 049 638 638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim