Leshoj me qira banesen tridhomeshe ne Taukbahce,..

Shitet nga: Bekim 17 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon dy dhoma te fjetes,dhomen e ndejes e ndare nga kuzhina dhe me ballkon, kuzhinen me trapezari,nje banjo dhe koridorin .

Njera dhome e fjetese permban edhe nje ekstra garderobe.

Banesa gjendet ne katin e 4, dhe ka lift funksional me kartelë. Eshte teresisht e mobiliar ne stil modern dhe mobilje te kualitetit shume te larte (shih foto).

Banesa eshte shume e ndritshme sepse eshte e pozicionuar kah lindja si dhe gjindet drejt ne rrugen kryesore , shume afer Shkolles fillore Gjergj Fishta.

Ngrohja eshte qendrore, me kalda elektrike.

Ka parking te bollshem ne oborrin e baneses, i cili ka hapesire te madhe dhe shume i sigurte per femijet te lozin.

Ka dalje ne dy rruget kryesore, dhe shume afer stacionit te autobusit urban.

Ne vetem 200m largesi gjendet parku i Taukbahces, qe gjithmone sjell ajer te paster...

Banesa do te jete ne dispozicion prej dates 3.Maj 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim