Leshoj me qira katin e shtepise ne Prishtine

Shitet nga: Rexhep 07 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira katin e shtepise e cila ka 2 dhoma , kuzhine dhe garazh. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim