Leshoj me qira zyren ne Qender per zyre, avokatu..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 06 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira zyren ne qender te Prishtines, rruga "Garibaldi" perballe Hotelit Grand.
Zyret kane siperfaqen prej 48 m2 dhe gjinden ne katin e dyte, dhe jane te renovuara dhe te pershtatshme per avokature, ordinace apo agjencione te ndryshme.

Qiraja eshte 400 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim