Leshoj shtepine me qera ne Qender te Prishtines ..

Shitet nga: Shtepi me qera 03 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera ne Qender te Prishtines, shtepia ka 2 dhoma nje paradhome , banjo dhe kuzhine . Shtepia gjendet ne qender te qytetit ne lagjen qafa ( te TEB Banka ) . Qmimi sipas marveshjes
Tel : 044 345 359 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim