Leshoje BANES me QIRA ne QENDER perball GRANDIT ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: A. P. "ACCESS" - Burimi 07 Krr 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne qender te Rektorati perball Hotelit Grand, eshte ne katin e 3, ka pamje Jug-Lindje, eshte e rinovuar ne tersi dhe e mobiluar ne menyr moderne, dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen,
- 2 dhoma te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim