Leshoje banesa me qera per student ne Prishtine

Shitet nga: Nasuf 19 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banesa me qera te Kolegji Fama.
Banesat jan te dedikuara per sudent dhe jan me nji qmim shum te volitshem.
Sudentet mund te marrin banesen edhe me shere( me dike tjeter).
Ju lutemi te jamroheni te lumi ne tel 04527705
qmimi eshte 50+
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim